Ticari yazılım çözümleri

Yazan 16/05/2013 tarihinde Genel kategorisinde | Ticari yazılım çözümleri için yorumlar kapalı

Ticari yazılım çözümleri

   İşletmenizi ve kişisel bilişim sistemlerinizi zararlılara karşı koruyan tümleşik antivirüs çözümleri burada. Bankacılık işlemlerinizi daha güvende yapmak, kişisel bilgilerinizi koruma altına almak için sizde lisanslı bir antivirüs yazılımı kullanmalısınız. İşletmeniz için diğer yazılım çözümlerinde de yanınızdayız. Cari hesap, stok kontrol ve bilumum otomasyon yazılımları konusunda biz her zaman burdayız. Kolay yönetilebilir yazılımlar ile lisanslı yazılım kullanmanın rahatlığına sizde kavuşun! Unutmayın, yazılım hayatımızı kolaylaştıran ve bilgisayarlara hükmetmemizi sağlayan en kolay araçtır.

   Dvs Ön Muhasebe, Hızlı Perakende Satış, Teknik Servis Yazılımları ve Stok Takip yazılımları ile her zaman yanınızda. Ticari yazılımlarımız ile stoklarınızı kontrol altına alıp, cari borç ve alacaklarınızı takip ederek karlılık analizleri yapıp, firmanız ile ilgili kararları zamanında alabilirsiniz. Kolay kullanımı ve basit arayüzü sayesinde stok giriş ve çıkış işlemleri, cari tahsilat ve tediye işlemleri, irsaliye ve fatura işlemleri, çek ve senet işlemleri, banka işlemleri gibi bütün ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Birden fazla firmanızın ön muhasebe takibini aynı program üzerinde farklı firma tanımlayarak takip edebilirsiniz.

Stok Giriş Çıkış Takibi

   Sınırsız sayıda stok kartı tanımlayabilirsiniz. Stok kartlarınızı alış ve satış fiyatlarına göre basit bir şekilde tanımlayıp, bu fiyatlar üzerinden alış ve satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Stok fişleri ile stok giriş ve çıkış hareketlerinizi düzenleyebilirsiniz. Stoklarınızı gruplayarak, grup bazında filitreleyip çeşitli raporlar üretebilirsiniz.

Cari Hesap Takibi

   Sınırsız sayıda cari kart tanımlayabilirsiniz. Cari kartlarınızı Alıcı ve Satıcı bazında basit bir şekilde tanımlayıp, daha sonra Alıcı ve Satıcı bazında çeşitli raporlar üretebilirsiniz.Cari fişleri ile cari hesaplarınıza ait tahsilat ve tediye işlemleri gerçekleştirebilir ve bu işlemleri makbuz olarak yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

Fatura / İrsaliye İşlemleri

   Satıcılardan aldığınız mallara istinaden Alım İrsaliyesi, müşterilerinize sattığınız mallara istinaden de Satış irsaliyesi düzenleyebilirsiniz. Daha sonra girdiğiniz bu irsaliyeleri faturalandırabilirsiniz. Giriş yaptığınız İrsaliyelerinizden faturalanmış ve faturalanmamışları takip edebilirsiniz. Yaptığınız satışları perakende ve toptan olarak gerçekleştirebilirsiniz.Satış irsaliyeleri ve faturaları düzenleyerek bu irsaliye ve faturalarınızı yazıcıdan çıktı olarak alabilirsiniz.

Müşteri Çek / Senetleri

   Müşterilerinizden yaptığınız satışlara yönelik aldığınız çek ve senetlerin girişini yapıp, bu çek ve senetlerin durumlarına göre takibini yapabilirsiniz.

Kendi Çek / Senetleriniz

    Mal aldığınız firmalara düzenlediğiniz çek ve senetlerinizin çıkış işlemlerini yapıp, ödeyeceğiniz çek ve senetlerin takibini yapabilirsiniz.

Banka Hesap Takibi

   Bankalara gelen ve giden havalelerinizi, bankalara çıkışını yaptığınız çek ve senetlerinizin girişini yaparak, bankalardaki mevcut kıymetlerinizin takibini yapabilirsiniz.

Raporlar

Stok Raporları: Stok raporları ile alış ve satış, ortalama alış ve satış fiyatları üzerinden mevcut stoklarınızın değerini görebilir, ayrıca işlem türlerine göre stok giriş ve çıkışlarınıza ait raporlar üretebilirsiniz.

Cari Raporları: Mevcut cari borç ve alacaklarınızı raporlayıp, cari hesaplarınıza ait ekstreler üretebilirsiniz. Ayrıca işlem türlerine göre cari fişlerinizi raporlayabilirsiniz.

İrsaliye ve Fatura Raporları: Mal Alışlarınıza ve Satışlarınıza yönelik İrsaliye ve Faturalara ait raporlar üretebilirsiniz.

Çek ve Senet Raporları: Çek ve senet fişlerinizi türlerine göre raporlayabilirsiniz. Ayrıca durumlarına göre çek ve senetlerinizin takibini yapıp, ödeyeceğiniz çek ve senetlerinize ait raporlar üretebilirsiniz.

Banka Raporları: Çalıştığınız bankalarla yaptığınız işlemlerinizin takibini yapıp, bankada mevcutlarınıza ait raporlar üretebilirsiniz.

Çok Kullanıcı

   Ağ ve internet ortamında çalışılabilmektedir. Satın alacağınız ek terminal lisansları ile ihtiyacınız oldukça ağ üzerinde istediğiniz sayıda bilgisayarda çalışabileceği gibi internet üzerindende programınızı kullanabilir işyerinizdeymişcesine hesaplarınızı kontrol altında tutabilirsiniz.

   Satış, yükseltme ve bakımını yaptığımız bazı yazılım çözümleri için alttaki listeye göz gezdirebilirsiniz;

yazilim1_mini