Güvenlik Kamera Çözümleri

Yazan 11/05/2013 tarihinde Genel kategorisinde | 0 yorum

Güvenlik Kamera Çözümleri

   İhtiyacınız olan tüm güvenlik sistemi bileşenleri en iyi kalite ve işçilik ile hizmetinizde. Güvenlik sistemleri konusunda dilerseniz danışmanlık dilerseniz tedarik dilersenizde kurulum hizmetleri ile yanınızdayız. Kaliteli işçilik ve malzeme ile hem paranız cebinizde kalır hemde vaktiniz boşa gitmemiş, sinirleriniz gerilmemiş olur. Biz Dvs olarak sizler için sektörü sürekli takip ediyor ve sizleri yeniliklerle buluşturuyoruz.

Hizmetini yaptığımız güvenlik çözümlerini sıralayacak olursak;

    Analog Kamera Sistemleri, 420 Tvline ile 1200 Tvline görüntü değeri arasında değişen standart 2+1 veya 4+1 kapalı devre güvenlik sistemi kabloları ile dizayn edilen standart güvenlik çözümüdür. Sistemde cif-half d1-full d1 ve 960H kalitesinde kayıt yapan bir kayıt cihazı yani bilinen adıyla Dvr ünitesi kullanılır. Kablo sonladırma bölümlerinde standart gümüş veya bakır alaşımlı Bnc konnektörler kullanılır. Sistemde gece görüşlü her kamera için net 3A güç sağlayabilen Switch Mode adaptör kullanılarak görüntü ekipmanlarının stabilitesi ve ömrü maksimum seviyeye çıkarılır.

   İp Kameralar, bu tür sistemlerde kullanılan kameraların görüntü değerleri Tvline cinsinden değil Piksel cinsinden hesaplanır. 1.3m Piksel den 3m Piksele kadar görüntü sağlayabilen kameralar mevcuttur. Bu sistemin dizaynında CCTV kablosu kullanılmaz. Cat6 kablo kullanılır ve her bir kamera bir network switche bağlanarak merkezi bir server sistemden kayıt ettirilebilir. Bu tür sistemler profesyonel bir ağ alt yapısına ihtiyaç duyar. Server sistemi olmayan küçük işletmeler için kendi üzerinde hafıza kartı olan modelleride mevcuttur. Müşteri ip güvenlik kamerasını canlı olarak interneti olan herhangibir yerden izleyebilir ve geçmişe dönük kayıtları kameranın kendi üzerinde bulunan hafıza biriminden çekerek bir medyaya yazdırabilir. Pek tabi bu sistemler de analog güvenlik sistemleri gibi Android, İos veya Windows  işletim sistemlerini kullanan herhangi bir cihaz üzerinden online olarak seyredilebilir.

    HD-SDI Kameralar,  Ülkemize kısa bir süre önce giriş yapan bu kamera sistemini en büyük avantajı analog güvenlik sistemleri ile aynı altyapıyı kullanmasıdır. Yani hali hazırda var olan bir analog güvenlik kamera sistemi HD-SDI sisteme çevrilmek istendiğinde yapılması gereken sadece eski analog kameraların yerinden sökülerek yerlerine HD-SDI kameralar takılmasıdır. Kullanılacak kayıt cihazı da aynı şekilde HD-SDI sisteme uyumlu çözünürlükte kayıt yapabilen bir kayıt cihazı olmalıdır. Bu sistemde 2m Piksel yani 1920*1080 çözünürlükte çok kaliteli görüntü elde edilebilir.